//
archiwa

admin

admin has written 7 posts for Serwis Informacyjny Przyszowic

Międzynarodowy turniej piłki nożnej Oldbojów im. Piotra Kanclerza

Jesteś kibicem? To bardzo dobrze się składa. Stadionowa atmosfera, moc wrażeń i sportowa rywalizacja. Zapraszamy 23 i 24 czerwca!

Medytacja Chrześcijańska

Informację podaję w związku z coraz większym zainteresowaniem medytacją chrześcijańską w gminie Gierałtowice. Wszystkich, którzy chcą modlić się modlitwą monologiczną, sięgającą korzeniami Ojców Pustyni, w oparciu m. in. o naukę Ewagriusza z Pontu i Jana Kasjana, zapraszamy do Ornontowic – do parafii św. Michała Archanioła (salka przy probostwie). Światowa Wspólnota dla Medytacji Chrześcijańskiej - www.wccm.pl Medytacja odbywa [...]

Śląskie Gody

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Gierałtowice na Śląskie Gody! W ciągu 2 dni trwania imprezy odbędą się m.in. występy, koncerty,  a dla wytrwałych dyskoteka. Zwieńczeniem imprezy będzie pokaz sztucznych ogni.

NIK: dwie kopalnie Kompanii Węglowej działały niezgodnie z koncesją – Czyli dlaczego Przyszowice leżą poniżej dna Kłodnicy ?

Wczoraj w radiu usłyszałem ciekawą wiadomość dot. kontroli Najwyższej Izby Kontroli (NIK) w dwóch śląskich kopalniach – w tym – Sośnica-Makoszowy. Na wielu portalach znalazłem informacje, które powinny Nas mieszkańców Przyszowic i całej Gminy bardzo zaniepokoić.  Informacji tych nie usłyszałem na spotkaniu z przedstawicielami kopalni 28.02.2012. W zasadzie tamte informacje przynajmniej wg mnie były stosunkowo [...]

Zbiórka Elektrośmieci! Przyszowice, Gierałtowice, Chudów, Paniówki.

Festyn Rodzinny

Z okazji 35lecia gminy Gierałtowice, Rada Sołecka Paniówki zaprasza mieszkańców w sobotę 5-tego maja do Parku Joanny na wspólne świętowanie i zabawę. Zaczynamy o 15.00!

XX Koncert Pieśni Sakralnych

Zapraszamy na XX Koncert Pieśni Sakralnych im. Księdza G.G Gorczyckiego, który odbędzie się w dniu 15 kwietnia o godzinie 14.30 w Kościele Pod Wezwaniem Matki Boskiej Szkaplerznej w Gierałtowicach!